Każda przygoda ma swój początek | rzeklam.pl blog kosmetyczny | blog urodowy

Każda przygoda ma swój początek

Każda przygoda ma swój początek

Zaczęło się dość tradycyjnie. Od podliczenia miesięcznych wydatków na kosmetyki. Kwota, jaką otrzymałam, wprawiła mnie w zdumienie. Co najgorsze, nie czułam, że są to dobrze wydane pieniądze. Na pięć opakowań specyfików z trzech byłam niezadowolona. Zaczęłam denkować kosmetyki, czytać opinie i składy kosmetyków zanim wyszłam kolejny raz do drogerii. Szybko stało się jasne, że to wystarczy, aby zminimalizować wydatki i czuć się lepiej.

Równolegle zabrałam się za pracę nad ciałem. Nie chciałam już ukrywać się pod makijażem, kamuflować niedoskonałości strojem. Wiedziałam, że to, czego mi brakuje, to motywacja do regularnych ćwiczeń oraz zdrowe, zbilansowane posiłki. Nie byłam jednak w tej materii skłonna do dużych wyrzeczeń: lubię gotować, piec i oczywiście jeść. Zależało mi na znalezieniu złotego środka i myślę, że to się udało.

Po kilku miesiącach trzymania się planu stwierdziłam, że warto podzielić się z światem moim nowym uzależnieniem: dbaniem o siebie. To najzdrowsze z uzależnień. Mam nadzieję, że między innymi za moją sprawą padniecie jego ofiarą. 🙂

Skomentuj przez Facebooka!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.