Sposób na zdrowie święta: trening w przerwie na reklamę | rzeklam.pl blog kosmetyczny | blog urodowy

Sposób na zdrowie święta: trening w przerwie na reklamę

Sposób na zdrowie święta: trening w przerwie na reklamę

Najpierw nabiegamy się po galeriach handlowych, naklikamy na aukcjach internetowych w poszukiwaniu idealnych podarunków dla bliskich, potem ugrzęźniemy na parę godzin w kuchni, aby upichcić wszystkie pyszności. I wreszcie zasiądziemy do stołów uginających się od pięknie pachnących i jeszcze lepiej smakujących polskich potraw. Jak sobie pomóc z trawieniem? Jak ułatwić wątrobie funkcjonowanie podczas świąt? To proste: szybkim i skutecznym treningiem, który możesz wykonać w przerwie na reklamę przy oglądaniu po raz milionowy Kevina.

Oczywiście zwykle po świątecznej uczcie pojawia się nieprzyjemne uczucie rozczarowania: cały rok harowałam nad sylwetką, a teraz tyleeeeee zjadłam. To uczucie zwykle mija z kolejną porcją świątecznej sałatki (z majonezem, koniecznie!). Jedzcie na zdrowie! Najważniejsze jest, abyśmy nie przeholowali z ilością. Uczucie przelewających się dań w żołądku nie należy do najprzyjemniejszych. Mam na to receptę, dzięki której bez wyrzeczeń możecie próbować wszystkich potraw i jeszcze trochę poćwiczyć.

Treningi w przerwie na reklamę

Trenujcie proste zestawy podczas przerw na reklamę! Świetny i szybki sposób na pobudzenie krążenia i przede wszystkim metabolizmu. Spacer też jest dobry, jednak załóżmy, że nie macie ochoty na przerywanie serialu czy filmu.

Każdy z zestawów możecie powtarzać kilka razy. W ten sposób wypełnicie sobie czas między programami, które chcecie obejrzeć.

Commercial Break CORE WORKOUT z Tonym Hortonem

Zestaw ćwiczeń na tułów, czyli mięśnie brzucha i kręgosłup.

  • Czas: 2,5 minuty
  • Sprzęt: kanapa/sofa, dywan


 

Commercial Break Fitness with Bikini Pro z Emily Reynolds

Zestaw na brzuszek 🙂

  • Czas: około 3 minuty
  • Sprzęt: kanapa/sofa, dywan, dwa niewielkie ciężarki, puszki z jedzeniem (serio)

Przerwa na reklamy z Mom Fit Couchem

  • Czas: około 4 minuty
  • Sprzęt: kanapa/sofa

TV Time CouchWorkout z Class FitSugar

Coś na dłuższe przerwy reklamowe.

  • Czas: 10 minut
  • Sprzęt: kanapa/sofa, poduszka

Zdjęcie główne: Aaron BurdenUnsplash

Skomentuj przez Facebooka!


Related Posts

Jakie hantle wybrać do domowych ćwiczeń?

Jakie hantle wybrać do domowych ćwiczeń?

Hantle i ciężary to jeden z podstawowych elementów domowej siłowni. Niemal każdy program treningowy wymaga dodatkowego obciążenia. W wielu z nich istotne jest też tempo wykonywanych ćwiczeń, a każda nadprogramowa sekunda spędzona na zmianie ciężaru potrafi skutecznie wybić z rytmu.

Trening w domu z Anią Lewandowską

Trening w domu z Anią Lewandowską

Wiedziałam, że prędzej czy później Ania Lewandowska nakręci taki zestaw treningowy. I choć nie jest to pierwszy trening, który dostajemy od Lewandowskiej, to bardzo cieszę się, że po raz kolejny zrobiła to nieco inaczej niż Ewa Chodakowska, do której lubi się ją porównywać. Skomentuj przez […]Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.