O mnie

Cześć! 🙂 

12096182_1658279491096064_4024079136682922964_nJak każda kobieta lubię dobrze wyglądać i czuć się świetnie we własnej skórze. Wymaga to nie tylko tony samozaparcia, motywacji, pomysłu na siebie, ale też wiedzy. Coraz częściej obserwuję, że dziewczyny wierzą w każde słowo, które usłyszą w reklamie telewizyjnej, bądź przeczytają na opakowaniu superdrogiego produktu.

Nie jestem dietetykiem, trenerem czy kosmetologiem. Mam bzika na punkcie kosmetyków i to z nimi przez kilka lat związana była moja praca.

Dbanie o siebie jest moją pasją, a wiedzę, którą przekazuję, zdobywam ze sprawdzonych źródeł. Wszystko testuję na sobie i wyciągam wnioski.

Blog ma służyć za wsparcie i drogowskaz wszystkim rozsądnym (lub chcącym stać się rozsądnymi) kobietom, które chcą dobrze wyglądać bez wydawania fortuny. Będziemy razem gotować, ćwiczyć i dbać o ciało.

A gdyby ktoś z odwiedzających był rodzicem lub zwyczajnie chciał zrozumieć świat gier wideo, zapraszam na www.zgranarodzina.edu.pl – stronę, którą powołałam do życia po to, aby wyjaśnić, co, jak i dlaczego siedzi w grach 🙂

Ela


METRYCZKA

Wiek: 29 lat

Cera: mieszana, ze skłonnością do przesuszeń

Włosy: długie, obecnie blond, naturalnie ciemny brąz


 

2 Komentarze

  1. Trafiłam tu z odnośnika w Twojej stopce na wizażu. Też będę zaglądać, bo blog jest bardzo ciekawy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.