Najpierw nabiegamy się po galeriach handlowych, naklikamy na aukcjach internetowych w poszukiwaniu idealnych podarunków dla bliskich, potem ugrzęźniemy na parę godzin w kuchni, aby upichcić wszystkie pyszności. I wreszcie zasiądziemy do stołów uginających się od pięknie pachnących i jeszcze lepiej smakujących polskich potraw. Jak sobie pomóc z trawieniem? Jak ułatwić wątrobie funkcjonowanie podczas świąt? To proste: szybkim i skutecznym treningiem, który możesz wykonać w przerwie na reklamę przy oglądaniu po raz milionowy Kevina.

Oczywiście zwykle po świątecznej uczcie pojawia się nieprzyjemne uczucie rozczarowania: cały rok harowałam nad sylwetką, a teraz tyleeeeee zjadłam. To uczucie zwykle mija z kolejną porcją świątecznej sałatki (z majonezem, koniecznie!). Jedzcie na zdrowie! Najważniejsze jest, abyśmy nie przeholowali z ilością. Uczucie przelewających się dań w żołądku nie należy do najprzyjemniejszych. Mam na to receptę, dzięki której bez wyrzeczeń możecie próbować wszystkich potraw i jeszcze trochę poćwiczyć.

Treningi w przerwie na reklamę

Trenujcie proste zestawy podczas przerw na reklamę! Świetny i szybki sposób na pobudzenie krążenia i przede wszystkim metabolizmu. Spacer też jest dobry, jednak załóżmy, że nie macie ochoty na przerywanie serialu czy filmu.

Każdy z zestawów możecie powtarzać kilka razy. W ten sposób wypełnicie sobie czas między programami, które chcecie obejrzeć.

Commercial Break CORE WORKOUT z Tonym Hortonem

Zestaw ćwiczeń na tułów, czyli mięśnie brzucha i kręgosłup.

  • Czas: 2,5 minuty
  • Sprzęt: kanapa/sofa, dywan

 

Commercial Break Fitness with Bikini Pro z Emily Reynolds

Zestaw na brzuszek 🙂

  • Czas: około 3 minuty
  • Sprzęt: kanapa/sofa, dywan, dwa niewielkie ciężarki, puszki z jedzeniem (serio)

Przerwa na reklamy z Mom Fit Couchem

  • Czas: około 4 minuty
  • Sprzęt: kanapa/sofa

TV Time CouchWorkout z Class FitSugar

Coś na dłuższe przerwy reklamowe.

  • Czas: 10 minut
  • Sprzęt: kanapa/sofa, poduszka

Zdjęcie główne: Aaron Burden, Unsplash

Skomentuj przez Facebooka!